Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67681
Stary 27.02.2014, 21:20
ecostafic napisał(a):Wyświetl post
"Napastnik, który miał dołączyć dzisiaj do Wisły to 24-letni Brazylijczyk z tamtejszej Serie A. Miało być 3-mczne wypożyczenie na początek. Tylko, że na ten transfer najbardziej napalił się Cupiał, bo po wygranej w derbach zamarzyło mu się mistrzostwo."

Znalazłem takie coś na necie wiadomo o kogo chodzi ?
Kilka nazwisk z Brazylii wyciekało do prasy w trakcie tego sezonu - że niby kogoś tam obserwujemy. W tym gronie jest gość w tym wieku, ale... Jeżeli go byśmy pozyskali, to szacun.

http://www.transfermarkt.de/de/derso...ler_76470.html

fanfan napisał(a):Wyświetl post
Prędzej chodziło o jakiegoś rezerwowego zawodnika bo nikt Ci swojego podstawowego łowcy bramek nie wypożyczy za czapkę gruszek...
Też mi się nie chce wierzyć, z drugiej strony Atletico pozyskało niedawno Adriano, a liga w Brazylii też chyba jeszcze prędko nie startuje, grają tylko w Copa Libertadores.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 27.02.2014 o godz. 21:30.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując