ecostafic napisał(a):

"Napastnik, który miał dołączyć dzisiaj do Wisły to 24-letni Brazylijczyk z tamtejszej Serie A. Miało być 3-mczne wypożyczenie na początek. Tylko, że na ten transfer najbardziej napalił się Cupiał, bo po wygranej w derbach zamarzyło mu się mistrzostwo."
Znalazłem takie coś na necie wiadomo o kogo chodzi ?
|
Kilka nazwisk z Brazylii wyciekało do prasy w trakcie tego sezonu - że niby kogoś tam obserwujemy. W tym gronie jest gość w tym wieku, ale... Jeżeli go byśmy pozyskali, to szacun.
http://www.transfermarkt.de/de/derso...ler_76470.html
fanfan napisał(a):

|
Prędzej chodziło o jakiegoś rezerwowego zawodnika bo nikt Ci swojego podstawowego łowcy bramek nie wypożyczy za czapkę gruszek...
|
Też mi się nie chce wierzyć, z drugiej strony Atletico pozyskało niedawno Adriano, a liga w Brazylii też chyba jeszcze prędko nie startuje, grają tylko w Copa Libertadores.