ecostafic napisał(a):

"Napastnik, który miał dołączyć dzisiaj do Wisły to 24-letni Brazylijczyk z tamtejszej Serie A. Miało być 3-mczne wypożyczenie na początek. Tylko, że na ten transfer najbardziej napalił się Cupiał, bo po wygranej w derbach zamarzyło mu się mistrzostwo."
Znalazłem takie coś na necie wiadomo o kogo chodzi ?
|
Oby to nie była prawda bo oznaczałoby to, że Cupiał nadal ma mentalność dziecka.