Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.02.2014, 19:24
Na pewno nie będzie to łatwy mecz, ale powinniśmy dać radę.
Pomimo wysokiego zwycięstwa nad rozkojarzoną Zawiszą, gra Lechii niczym specjalnym się nie wyróżniała.

Zwycięskiego składu się nie zmienia, no chyba, że się musi.
Jak dla mnie Ostoja od początku.
Ciekaw jestem prawej obrony, zwłaszcza gdyby to miałby być Dudka
Odpowiedz cytując