Marios007 napisał(a):

Mam pytanie. Jeśli Chavez zagra na MŚ a będzie na wypożyczeniu w Chinach, to kto dostanie pieniądze za jego udział My czy Chińczycy
|
Na logike Chińczycy.Wiśle to wsjo radno czy gra w reprze czy nie ,bo i tak jest w Chinach,a ewentulne straty z powodu Jego absencji, ponisie klub chiński
Na pewno to w głównej mierze zależy od tego, jak skonstruowana jest umowa wypożyczenia.