Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67674
Stary 27.02.2014, 18:27
Marios007 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Jeśli Chavez zagra na MŚ a będzie na wypożyczeniu w Chinach, to kto dostanie pieniądze za jego udział My czy Chińczycy
Na logike Chińczycy.Wiśle to wsjo radno czy gra w reprze czy nie ,bo i tak jest w Chinach,a ewentulne straty z powodu Jego absencji, ponisie klub chiński
Na pewno to w głównej mierze zależy od tego, jak skonstruowana jest umowa wypożyczenia.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując