Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67673
Stary 27.02.2014, 17:45
Janusz94 napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia jedno. A mianowicie kto będzie grał na pozycji stopera w razie kartki bądź kontuzji Arka lub Gordana. Jak wiemy Marko Jovanović w tej chwili jest poza grą i nie wiadomo kiedy wróci. Czekaj jest kontuzjowany, Uryga chyba też. Po odejściu Osmana Chaveza zostajemy z dwoma stoperami z czego Bunoza jest raczej lewym obrońcą przesuniętym do środka z konieczności.
Dudka, Burliga.
Odpowiedz cytując