|
Senior Member
Offline
|
|
Janusz94 napisał(a): 
|
Mnie zastanawia jedno. A mianowicie kto będzie grał na pozycji stopera w razie kartki bądź kontuzji Arka lub Gordana. Jak wiemy Marko Jovanović w tej chwili jest poza grą i nie wiadomo kiedy wróci. Czekaj jest kontuzjowany, Uryga chyba też. Po odejściu Osmana Chaveza zostajemy z dwoma stoperami z czego Bunoza jest raczej lewym obrońcą przesuniętym do środka z konieczności.
|
Dudka, Burliga.
|
|