Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.02.2014, 17:11
Lubimy grac z Lechia na wyjezdzie co potwierdzaja powyzsze statystyki. Lechia na ten moment wyglada lepiej od Piasta Gliwice zobaczymy jak teraz zaprezentujemy sie na wyjezdzie. St Yabol cos w twoim mysleniu jest ciezko byłoby gdyby Głowa nie zagrał w Warszawie chociaz z Ruchem tez łatwej przeprawy nie bedzie pozostanie nam trzymac kciuki za to by tej zołtej kartki nie dostał.
Odpowiedz cytując