|
Lubimy grac z Lechia na wyjezdzie co potwierdzaja powyzsze statystyki. Lechia na ten moment wyglada lepiej od Piasta Gliwice zobaczymy jak teraz zaprezentujemy sie na wyjezdzie. St Yabol cos w twoim mysleniu jest ciezko byłoby gdyby Głowa nie zagrał w Warszawie chociaz z Ruchem tez łatwej przeprawy nie bedzie pozostanie nam trzymac kciuki za to by tej zołtej kartki nie dostał.
|