Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 27.02.2014, 17:01
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Moze dostane zjebe, ale myślę, że Głowa powinien sie wykartkować przed meczem z legią, wolałbym, żeby nie zagrał z niebieskimi niz krawatami
Strasznie nurtuje mnie ten fakt od kilku dni. Nie wiem czy lepiej zaryzykować, że zagra czysto z mocnym Ruchem (to byłaby dopiero jego 4ta kartka!), czy żebyśmy przeciwko Chorzowowi wyszli Brożek, Bunoza, Dudka, Fryc (bo tak by to pewnie wyglądało). Nie przekonuje mnie ta linia obrony, z drugiej jednak strony, bez Głowackiego mecz z Legią nie wygląda w ogóle.

Eh, a pomyśleć, że niektórzy byli przeciwni powrotowi Arka
Odpowiedz cytując