|
Najwazniejsze zeby gral - jak pogra, to wezmą go na MŚ Świata i jest szansa ze ktoś sie nim zainteresuje. Więc teraz nie bedziemy placic pensji, a pozniej nawet jakbysmy z 500 tys ojro zgarneli to i tak w sytuacji Wisly to byloby bardzo duzo, a noz mu by wyszly 3 mecze (a potencjal zawsze gdzies tam mial i w kadrze niezle sobie pogrywal)
|