Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67668
Stary 27.02.2014, 16:44
Najwazniejsze zeby gral - jak pogra, to wezmą go na MŚ Świata i jest szansa ze ktoś sie nim zainteresuje. Więc teraz nie bedziemy placic pensji, a pozniej nawet jakbysmy z 500 tys ojro zgarneli to i tak w sytuacji Wisly to byloby bardzo duzo, a noz mu by wyszly 3 mecze (a potencjal zawsze gdzies tam mial i w kadrze niezle sobie pogrywal)
Odpowiedz cytując