PlacekTSW napisał(a):

|
Nie cieszcie się tak z tego wypożyczenia Chaveza, bo znając Naszych działaczy to my będziemy je opłacać... zamiast się go od razu pozbyć to wypożyczenie
|
Skoro oddają go do drugiej ligi chińskiej to pewnie chcą się go pozbyć tylko chętnych na
transfer nie ma

