Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eraziel
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
67662
27.02.2014, 15:28
Ciekawe ile (czy) zarobimy coś na tym wypożyczeniu do Chin
Eraziel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eraziel
Znajdź inne posty napisane przez Eraziel