|
Tu z pewnością chodzi o kogoś z kartą w ręku lub wypożyczenie półroczne zawodnika który nie może liczyć na regularną grę w swoim klubie . Też podejrzane jest ,że jeszcze Klarić nie został uprawniony do gry czyżby jakieś problemy wystąpiły? Mam nadzieję ,że lada moment wszystko będzie już dopięte na ostatni guzik .
|