Czyzby syndrom Rokity? Albo zamach niemieckiej stasi na mlodych,postepowych gwiazdorow polskiej polityki ktorym chca zlamac blyskotliwa kariere. Lemingi do boju, bronic osla z platformy!
http://fakty.interia.pl/swiat/news-p...ku,nId,1112694
Wiceprzewodniczący europarlamentu Jacek Protasiewicz został zatrzymany na lotnisku we Frankfurcie nad Menem - donosi niemiecki „Bild”. Polityk Platformy Obywatelskiej miał zachowywać się agresywnie i po pijanemu obrażać obsługę lotniska.
Do incydentu doszło w środę wieczorem. Według relacji "Bilda", Protasiewicz szedł po lotnisku, słaniając się na nogach i bełkocząc. Po chwili zabrał jednemu z pasażerów wózek bagażowy i pobiegł z nim do wyjścia. Został zatrzymany przez celnika, którego miał nazwać "Hitlerem" i "Nazistą". Do ludzi wokół zwracał się z pytaniem: "Czy byłeś kiedykolwiek w Auschwitz?".
Według świadka zdarzenia, po angielsku mówił też, że "
jest z Unii Europejskiej".
Celnicy wezwali na miejsce policję. Jacek Protasiewicz początkowo nie chciał oddać się w ręce funkcjonariuszy, ale ostatecznie został skuty kajdankami i doprowadzony na komisariat.
Btw: Twierdzil ze jest z ue a nie z Polski, czyli jak tu nie wierzyc tezie, ze maja gleboko w d... polska racje stanu
