Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
67648
27.02.2014, 06:58
chyba że chodzi o jakiegoś bezrobotnego. taki może dojść w każdej chwili.
Co do transferu to gdzie oprócz PL jest jeszcze otwarte okienko? Rosja? Gdzie jeszcze?
arti