Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 27.02.2014, 00:29
alterego napisał(a):Wyświetl post
Mnie o dziwo smakuja paczki z lidla dobre sa tez w sowie
mi również, co zaskakujące.

tyle że smakują mi te, które tam są na co dzień.
a jak jutro mają być podobno za 44 groszy, to pewnie coś przekombinują i będzie chłam.

tak czy siak, smacznego i powodzenia w biciu rekordów
Odpowiedz cytując