Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
bieniuTS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1411
Stary 26.02.2014, 23:50
Kolego eMpi, w budżecie 1000zł naprawdę polecam SONY XPERIA Z, ewentualnie Samsunga S3. Jak dla mnie Sony ma o wiele lepszą jakość wykonania, prezentuje się naprawdę ekstra, natomiast S3 jest spoko, ale to jednak plastik. Można jeszcze pomyśleć o LG G.

Do tego Zetka jest wodoodporna i ma lepszy aparat. Jak się dobrze poszuka w allegro to znajdzie się za 1000zł.
Odpowiedz cytując