Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7431
Stary 26.02.2014, 22:48
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem jak takie gówno może być dla kogokolwiek śmieszne lub ciekawe, przecież oni powinni wisieć, a nie zostać cWelebrytami.
Mam identyczne zdanie.. Smieszne jest wykreowanie tych zwierzat przez media na celebrytow.
Odpowiedz cytując