Kocur napisał(a):

|
Największy szum zrobili niestety sami kibice Wisły. Gdyby na prośbę WISŁAZWE sprzed "n-stron" wstrzymać się od wszelkich komentarzy, tematu pewnie by już nie było.
|
Zakładasz że wojewoda, komisja ligi czy tam ekstraklasy siedzi na forum i szuka inspiracji do działań? Bądźmy poważni.