Glazik napisał(a):

Trzeba bylo rzucac w naplety,to by nikt nie mial pretensji..
|
Trzeba było wnieść racę i rzucać w naplety..
Ty myślisz, że racę ktoś do buta schowa i na oczach kamer będzie świrował pawiana? skończyło się eldorado.
Z wszystkim jest kurewsko ciężko, z racami, oprawami, które trzeba ukrywać i kombinować.
Przemytnicy gorzały mają ciężko, ultrasi jeszcze ciężej ;-)
Ci pierwsi robią to dla zysków, ci drudzy z pasji.