Temat
:
[23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
pibitox
Member
Od: 02.2009
Offline
#
320
26.02.2014, 16:17
Wiadomo kiedy decyzja? Skoro spotkanie odbyło się o 10.00 tak jak to było w planie to czas najwyższy na "wyrok". Ciekawość mnie zżera co tam KL wymyśliła...
pibitox
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pibitox
Znajdź inne posty napisane przez pibitox