Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 26.02.2014, 15:45
kristos napisał(a):Wyświetl post
Sory , nie wiedziałem ,że za wykonanie oprawy mają pozwolenie na rzucanie rac na boisko.
Nie lubię rzucać racami ,tak że ich nie wymienię.
rób to co Oni, z tym, że nikt Ci nie karze rzucać racami . Masz na wszystko wyjebane, nie wiem czy chodzisz na mecze Wisły lub czy nawet jesteś kibicem Wisły. Krytykować potrafisz dobrze, gorzej z pracą, z poświęceniem własnej kasy i czasu. Znów apeluję, zakmnijcie ten temat.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 26.02.2014 o godz. 16:21.