kristos napisał(a):

Sory , nie wiedziałem ,że za wykonanie oprawy mają pozwolenie na rzucanie rac na boisko.
Nie lubię rzucać racami ,tak że ich nie wymienię.
|
rób to co Oni, z tym, że nikt Ci nie karze rzucać racami . Masz na wszystko wyjebane, nie wiem czy chodzisz na mecze Wisły lub czy nawet jesteś kibicem Wisły. Krytykować potrafisz dobrze, gorzej z pracą, z poświęceniem własnej kasy i czasu.
Znów apeluję, zakmnijcie ten temat.