Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 26.02.2014, 15:34
kristos napisał(a):Wyświetl post
To oni oczywiście moga rzucac ,bo sobie zasłużyli .
wymień ich, rób to co Oni, wtedy żadne świecidełko nie spadnie na kawałek zielonej trawy. Będzie utopia, a kraj będzie mlekiem i miodem płynący.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 26.02.2014 o godz. 15:36.