Wyświetl pojedynczy post
rutek
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków / Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 26.02.2014, 15:22
Nikt nie neguje tego co ultrasi robią dla klubu, ani tego, że jakby tak chociaż 30% kibiców angażowało się w te ich wszystkie pozytywne akcje to życie stało by się piękniejsze. To jednak w żaden sposób nie upoważnia ich do takich "akcji".
Zgadzam się z Oldparą, wyłapać i pozew cywilny. Tak jak na Spartaku Moskwa zrobili z idiotą, który machał flagą ze swastyką.