|
Od siebie dodam tylko, ze czesto za malolata bywalem w Sahryniu, o ktorym Tyma mowil bo tam mieszkali moi dziadkowie. Tam sie Ukraincow bali bardziej niz Niemcow a niektorzy mieli to szczescie(jak moi dziadkowie) ze zanim UPA przejela ta wies, zostali wywiezieni przez hitlerowcow do roboty w Niemczech.
|