Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 26.02.2014, 12:36
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
To, że czas pogonić wreszcie głównego zamykacza stadionów i jego ekipę. Niech sobie zamyka orlika, na którym w godzinach pracy gra z kumplami w piłkę. Skończyć z odpowiedzialnością zbiorową, która był stosowana pod okupacją hitlerowską. Podobno jesteśmy w UE, tam z powodu rac nie zamyka się stadionów.

P.S. Coś zaczyna się ruszać w kwestii stadionowej. Tępy łby rządowe chyba zaczynają powoli rozumieć, że te ich anachroniczne zakazy zaczynają działać przeciwko nim. Przygotowywana jest ponoć ustawa, która ma zlikwidować karty kibica, a bilet i okazany dowód mają uprawniać do wejścia na stadion. Mają zniknąć tzw. "mecze podwyższonego ryzyka", odtąd mają być 3 kryteria oceny. Ma sie skończyć zamykanie stadionów.
Oby tak się stało , by skończyć z odpowiedzialnością zbiorową ,ale póki co nie mam wątpliwości co do tego , że jakieś konsekwencje nas dosięgną.
Ludzie z drugiej strony Błoń już ślą listy do władz w tej sprawie.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......