Heh kompletnie wymyslona historia

Jedyny alkohol, ktory jest w sprzedazy na VIPie, to ten ktory jest na stadionie calym czyli piwo 3,5%.... Jedynie w cenie biletow Gold ma sie zwykle piwo + wino, a w skyboxach sa juz tylko wyzsze alkohole (ktore tez sa wliczone w cene skyboxow, wystarczy sprawdzic oferte przedmeczowa). Smuda i krawat? nie w tym wcieleniu
Także patrzcie na to z wielkim przymruzeniem oka, kompletnie zmyslone
