Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5020
Stary 26.02.2014, 12:33
Heh kompletnie wymyslona historia Jedyny alkohol, ktory jest w sprzedazy na VIPie, to ten ktory jest na stadionie calym czyli piwo 3,5%.... Jedynie w cenie biletow Gold ma sie zwykle piwo + wino, a w skyboxach sa juz tylko wyzsze alkohole (ktore tez sa wliczone w cene skyboxow, wystarczy sprawdzic oferte przedmeczowa). Smuda i krawat? nie w tym wcieleniu

Także patrzcie na to z wielkim przymruzeniem oka, kompletnie zmyslone
Odpowiedz cytując