Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.02.2014, 11:49
kristos napisał(a):Wyświetl post
Zrobił się taki szum wokół tych rac , że raczej stadion zostanie zamknięty.
Ciekawy jestem ,co wówczas "obrońcy" rac będą mieli do powiedzenia.

Największy szum zrobili niestety sami kibice Wisły. Gdyby na prośbę WISŁAZWE sprzed "n-stron" wstrzymać się od wszelkich komentarzy, tematu pewnie by już nie było.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE