kristos napisał(a):

Zrobił się taki szum wokół tych rac , że raczej stadion zostanie zamknięty.
Ciekawy jestem ,co wówczas "obrońcy" rac będą mieli do powiedzenia.
|
Największy szum zrobili niestety sami kibice Wisły. Gdyby na prośbę WISŁAZWE sprzed "n-stron" wstrzymać się od wszelkich komentarzy, tematu pewnie by już nie było.