Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 26.02.2014, 11:41
kristos napisał(a):Wyświetl post
Zrobił się taki szum wokół tych rac , że raczej stadion zostanie zamknięty.
Ciekawy jestem ,co wówczas "obrońcy" rac będą mieli do powiedzenia.
To, że czas pogonić wreszcie głównego zamykacza stadionów i jego ekipę. Niech sobie zamyka orlika, na którym w godzinach pracy gra z kumplami w piłkę. Skończyć z odpowiedzialnością zbiorową, która był stosowana pod okupacją hitlerowską. Podobno jesteśmy w UE, tam z powodu rac nie zamyka się stadionów.

P.S. Coś zaczyna się ruszać w kwestii stadionowej. Tępy łby rządowe chyba zaczynają powoli rozumieć, że te ich anachroniczne zakazy zaczynają działać przeciwko nim. Przygotowywana jest ponoć ustawa, która ma zlikwidować karty kibica, a bilet i okazany dowód mają uprawniać do wejścia na stadion. Mają zniknąć tzw. "mecze podwyższonego ryzyka", odtąd mają być 3 kryteria oceny. Ma sie skończyć zamykanie stadionów.