domin_czyzyny napisał(a):

Klub dzieki ultrason zyskuje poprzez osczedzanie czasu i srodkow na wielu plaszczyznach dzialalnosci, o ktorych kibice tv lub tacy, ktorzy sa 2 razy w roku na stadionie nawet nie wiedza. Ultrasi byli i tak dlugo wyrozumiali i oszczedzali klub. W meczu derbowym jednak wszystko musi wygladac inaczej. Przeciez mogly byc zadymy, awantura z zydami i milicja, a bylo tylko kilka swiecidelek.
Ile to klub traci kasy na kibicach tv, ktorzy na mecze nie chodza lub kibicach, ktorzy przyjda tylko na sracovie i Legie...
|
Wszystko jasne. Pytanie jest tylko jedno. Po ch... rzucać race na murawę? Tylko po to żeby przerwali mecz? I mieli argument do zamykania? Trochę cwaniactwa ... Gdyby race wypaliły się spokojnie na trybunie mecz nie zostałby przerwany to chyba chcący zamykać mieliby cienkie argumenty, a może ludzie z boku dostrzegliby, że paląca się raca to nie koktajl mołotowa.