Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 26.02.2014, 10:54
Policja zapowiedziała, że na podstawie nagrania z monitoringu stadionowego znajdzie tych, którzy rzucili na murawę race. Do urzędu wojewódzkiego natomiast od poniedziałku wpływają pisma od sympatyków Cracovii, którzy domagają się równie surowych sankcji wobec Wisły, jakie zastosowano w stosunku do klubu "Pasów" jesienią ubiegłego roku (wówczas na stadionie przy ul. Kałuży zapłonęło kilkadziesiąt rac, a wojewoda zamknął stadion na dwa mecze). Jednak wojewoda wraz z policją ulegli prośbom Ekstraklasy, by z decyzją się wstrzymać. - Przedstawiciele Ekstraklasy SA argumentują, że oni sami będą w stanie surowo ukarać Wisłę za incydenty podczas derbów, bo mogą m.in. nałożyć na klub dotkliwe kary finansowe. Postanowiliśmy poczekać na ich propozycje - mówi Mariusz Ciarka z małopolskiej policji. Przedstawiciele Ligi mają debatować nad tematem dzisiaj.


ale konfidenci.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman