Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 26.02.2014, 10:27
dominatorbj napisał(a):Wyświetl post
Przykro się robi jak czyta się osoby, które chcą walczyć z systemem poprzez niszczenie swojego klubu któremu się niby kibicuje.

Z rządem, władzą ekstrakalsy, wojewodami można walczyć na sto różnych sposobów ot można zacząć od głodówki przed parlamentem. Jednak to pewnie mniej ekscytujące niż pare zimnych ogni rzucanych na boisko wraz z krzykiem na ustach "j*bać premiera".

Uważam, że powinniśmy dostać sprawiedliwą kare, tak jak inne kluby. Uważam, że klub powinien zając jasne stanowisko w sprawie tych zajść i je potępić. Uważam, że klub powinien szukać sprawców tego idiotyzmu i od nich ściągać kasę na kare i straty poniesione przy pustych trybunach. Rzucający powinni dostać dożywotnie zakazy wstępu na stadion.

Niestety prawo jest takie jest, ale walka o jego zmianę na własnym stadionie to szczyt.. nie powiem czego bo same przekleństwa się cisną na usta. Jak już chcecie tak o to walczyć to jeździjcie na każdy mecz Ległej i tam odpalajcie, rzucajcie w zawodników (szkoda naszego bramkarza) czy wsadźcie premierowi ja w tyłek. Jeżeli w waszym mniemaniu to coś zmieni.

Jako sympatyk Wisły proszę o jedno - Nie dobijajcie tego klubu!

Głowacki w wywiadzie dał jasno do zrozumienia, że do tej pory kibice byli wyrozumiali i wspierali klub omijając wszelkie możliwe kary... jak widać do czasu meczu z cracovią.

A tak fakty są nieubłagalne
- Race rzucone -> Kara finansowa za ten mecz, kara na następne mecze (zamknięte trybuny), race zdekoncentrowały naszego bramkarza, race na płycie wyglądały beznadziejnie, fani innych klubów śmieją się z naszej głupoty.

Co do meczu, to był on dobry. Brożek jednak swoją nieskutecznością zamiast ich dobić sprawił, że był nerwowy koniec.
Kolejne wypociny junior membera. Piszesz, ze powinnismy dostac sprawiedliwa kare, czyli taka jak inne kluby > czyli taka jak np. Legia, ktora dostala zamkniecie trybuny fanatykow ?

No chyba, ze jak zydzi domagasz sie zamkniecia nam stdionu na 2 mecze ? Jesli tak, to powinienes opuscic to forum i kontynuowac pisanie na forum dla obrzezanych...