Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 26.02.2014, 10:19
bódyń napisał(a):Wyświetl post
I nie o tym pisalem. Jak klub zaplaci kare niech klub wyciagnie konsekwencje wobec rzucajacych racje. Albo niech podwyzszy ceny biletow na sektor 'najzagozalszych kibicow'. Bedzie na splate kar.
Robi sie bezsensowny belkot polityczny w prostej dyskusji o glupocie rzucania rac
Klub dzieki ultrason zyskuje poprzez osczedzanie czasu i srodkow na wielu plaszczyznach dzialalnosci, o ktorych kibice tv lub tacy, ktorzy sa 2 razy w roku na stadionie nawet nie wiedza. Ultrasi byli i tak dlugo wyrozumiali i oszczedzali klub. W meczu derbowym jednak wszystko musi wygladac inaczej. Przeciez mogly byc zadymy, awantura z zydami i milicja, a bylo tylko kilka swiecidelek.

Ile to klub traci kasy na kibicach tv, ktorzy na mecze nie chodza lub kibicach, ktorzy przyjda tylko na sracovie i Legie...