Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 26.02.2014, 10:18
dominatorbj napisał(a):Wyświetl post

A tak fakty są nieubłagalne:

race zdekoncentrowały naszego bramkarza, race na płycie wyglądały beznadziejnie, fani innych klubów śmieją się z naszej głupoty.
Fakty jak w TVN ?

1. Rozmawiałeś z Miśkiewiczem, który powiedział że przez race nie mógł się skupić?
2. Race zawsze wyglądają świetnie - to Twoja subiektywna opinia że wyglądały beznadziejnie czy robiłeś ankiety?
3. Masz na myśli garbatych z drugiej strony Błoń? Proszę o linka do forów kibicowskich gdzie się śmieją z rac


Reszty żal i nie pora żeby komentować.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE