dominatorbj napisał(a):

A tak fakty są nieubłagalne:
race zdekoncentrowały naszego bramkarza, race na płycie wyglądały beznadziejnie, fani innych klubów śmieją się z naszej głupoty.
|
Fakty jak w TVN ?
1. Rozmawiałeś z Miśkiewiczem, który powiedział że przez race nie mógł się skupić?
2. Race zawsze wyglądają świetnie - to Twoja subiektywna opinia że wyglądały beznadziejnie czy robiłeś ankiety?
3. Masz na myśli garbatych z drugiej strony Błoń? Proszę o linka do forów kibicowskich gdzie się śmieją z rac
Reszty żal i nie pora żeby komentować.