Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
Od: 01.2011
Offline
#
67630
26.02.2014, 10:12
kto to jest ten zbymak? jak jestes taki cwany to czemu nie podales tego info przed Lolkiem? A podrugie Lolek to zawsze pisze info jak testy medyczne sa juz pewne albo jest juz po nich, wiec negocjacje juz chyba sa zakonczone nie?
hejR22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hejR22
Znajdź inne posty napisane przez hejR22