Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 26.02.2014, 09:49
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
To nie klub ustalił takie zasady. To jest prawo Tuska i jego przydupasów i niech sobie je egzekwują wraz z milicją, przepraszam POlicją.
I nie o tym pisalem. Jak klub zaplaci kare niech klub wyciagnie konsekwencje wobec rzucajacych racje. Albo niech podwyzszy ceny biletow na sektor 'najzagozalszych kibicow'. Bedzie na splate kar.
Robi sie bezsensowny belkot polityczny w prostej dyskusji o glupocie rzucania rac