domin_czyzyny napisał(a):

|
To nie klub ustalił takie zasady. To jest prawo Tuska i jego przydupasów i niech sobie je egzekwują wraz z milicją, przepraszam POlicją.
|
I nie o tym pisalem. Jak klub zaplaci kare niech klub wyciagnie konsekwencje wobec rzucajacych racje. Albo niech podwyzszy ceny biletow na sektor 'najzagozalszych kibicow'. Bedzie na splate kar.
Robi sie bezsensowny belkot polityczny w prostej dyskusji o glupocie rzucania rac