Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26069
Stary 26.02.2014, 09:45
Ciekawe czy sprywatyzują Lasy Państwowe ? To by zabrało chleb wielu biednym ludziom którzy żyją ze zbierania jagód i grzybów na sprzedaż.Po lasach ograniczą społeczeństwu dostęp do wszystkich rzek, jezior, gór i morza.