Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 26.02.2014, 08:57
A tu znowu sprawie stadionu i zmakniecia
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...tml#LokKrakTxt
generalnie ze bylo spotkanie i sie zobaczy ale na uwage zasluguje pewien fragment:
"(...)Do urzędu wojewódzkiego natomiast od poniedziałku wpływają pisma od sympatyków Cracovii, którzy domagają się równie surowych sankcji wobec Wisły, jakie zastosowano w stosunku do klubu "Pasów" jesienią ubiegłego roku (wówczas na stadionie przy ul. Kałuży zapłonęło kilkadziesiąt rac, a wojewoda zamknął stadion na dwa mecze(...)".
Coz.. Widac donosicielstwo i bycie szpiclem jest odruchem nadrzednym u niektorych (np sprawa z licencja LKSu)