Wyświetl pojedynczy post
Wariacik1984
Junior Member
 
 
Od: 06.2013
Skąd: Nowy Targ,Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67617
Stary 25.02.2014, 23:29
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Po to jest ten temat, żeby spekulować.
Więc jeśli miałby przyjść Tamuz to może być wzmocnieniem.
Widziałem go kiedyś przeciwko Legii i na jej poziomie robił różnice w meczu.
Ale jak może przyjsc Tamuz skoro 4 dni temu podpisał kontrakt w rumuni
Odpowiedz cytując