Mario Nh napisał(a):

Po to jest ten temat, żeby spekulować.
Więc jeśli miałby przyjść Tamuz to może być wzmocnieniem.
Widziałem go kiedyś przeciwko Legii i na jej poziomie robił różnice w meczu.
|
Ale jak może przyjsc Tamuz skoro 4 dni temu podpisał kontrakt w rumuni
