Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67616
Stary 25.02.2014, 23:19
Po to jest ten temat, żeby spekulować.
Więc jeśli miałby przyjść Tamuz to może być wzmocnieniem.
Widziałem go kiedyś przeciwko Legii i na jej poziomie robił różnice w meczu.
Odpowiedz cytując