Marcin_fan napisał(a):

|
Pewnie jakiś chrześniak albo syneczek kogoś wysoko postawionego w zarządzie w Wiśle.
|
By zachować zdrowie psychiczne staram się nie śledzić tych wszystkich przecieków, ale akurat Lolek pojawiał się od lat i najczęściej informował o planowanych lub przeprowadzanych badaniach medycznych. Stąd oczywiście można się domyślać jaki zawód wykonuje.