Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67612
Stary 25.02.2014, 21:57
Pewnie jakiś chrześniak albo syneczek kogoś wysoko postawionego w zarządzie w Wiśle.
Nie widzi mi się żeby tak "zwykły" kibic jak Ty i ja..
E:O Lolku słyszałem dobrych parę lat temu
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 25.02.2014 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując