|
Pewnie jakiś chrześniak albo syneczek kogoś wysoko postawionego w zarządzie w Wiśle.
Nie widzi mi się żeby tak "zwykły" kibic jak Ty i ja..
E:O Lolku słyszałem dobrych parę lat temu
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 25.02.2014 o godz. 21:59.
|