Blaszczu16 napisał(a):

|
Pamiętam, że to on pierwszy wspomniał o Nunezie zanim ktokolwiek o nim napisał w kontekście przyjścia do Wisły, więc gość ma całkiem sprawdzone informacje. Nie jest powiedziane, że to napastnik. Może Milinković, kilka tygodni temu jakiś gość pisał na TT że negocjuje z Wisłą.
|
właśnie mi się też tak wydaje że Marko Milinković, a smaczku może dodać to że nie wystepował w sparingach Slovana i jakoś mało wspominają o nim na fanpage Slovana na FB

poczekajmy ;]