Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67610
Stary 25.02.2014, 20:01
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam, że to on pierwszy wspomniał o Nunezie zanim ktokolwiek o nim napisał w kontekście przyjścia do Wisły, więc gość ma całkiem sprawdzone informacje. Nie jest powiedziane, że to napastnik. Może Milinković, kilka tygodni temu jakiś gość pisał na TT że negocjuje z Wisłą.
właśnie mi się też tak wydaje że Marko Milinković, a smaczku może dodać to że nie wystepował w sparingach Slovana i jakoś mało wspominają o nim na fanpage Slovana na FB poczekajmy ;]
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując