|
Pamiętam, że to on pierwszy wspomniał o Nunezie zanim ktokolwiek o nim napisał w kontekście przyjścia do Wisły, więc gość ma całkiem sprawdzone informacje. Nie jest powiedziane, że to napastnik. Może Milinković, kilka tygodni temu jakiś gość pisał na TT że negocjuje z Wisłą.
|