He, he, he jaki wysyp Junior memberów
Cytat:
P.S
Jest jakiś postęp, bo już nie piszą, że założyło nas Zomo lub UB w 1906 roku , ewentualnie faszyści, bo podobno pozdrawialiśmy eż Hitlera. Dobrze, że Piłsudski tego nie wiedział, gdy czasami wizytował nasz stadion- jeszcze by go kazał zaorać
|
Ja to najlepiej lubię te "Mazanowe bajania" na temat ich byłego prezia Żura, który wg. niego miał rzekomo wygonić ubeków, którzy odwiedzili go w klubowym gabinecie.

Pomyśleć, że Żołnierze Wyklęci nie wpadli na ten pomysł tylko dali się najpierw złapać, pozwolili się torturować a potem dali się zastrzelić w kazamatach komunistycznych. A wystarczyło tylko tych ubeków po prostu ....wygonić. Bądź jak Żur

.
P.S. Wersja light jest taka, że Mazan zapomniał dodać, że po wygonieniu ubeków z gabinetu, prezio Żur zadzwonił do ich klubowego patrona tow. Cyrankiewicza, premiera i zbrodniarza komunistycznego, któremu podlegał cały aparat represji: Józek, kto przysłał tych 2 durniów ? Pogoń komendanta UB, żeby więcej ich nie przysyłał, będziesz na następnym meczu ? Cyrankiewicz: Jasne, ze będę, muszę troche wyroków śmierci podpisać ale powinienem się wyrobić. Pamietaj, że nie dam wam krzywdy zrobić. Jak coś, to dzwoń.