Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67605
Stary 25.02.2014, 19:06
heheheheheeh tego tu brakowalo od dawna... Goraczki transferowej!!!!
PS. co z tym Klariciem? Dlaczego przez 2 ostatnie spotkania nie bylo go nawet w 18 meczowej
Odpowiedz cytując