Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wariacik1984
Junior Member
Od: 06.2013
Skąd: Nowy Targ,Kraków
Offline
#
67597
25.02.2014, 17:45
Stawiam że to będzie,napastnik z zagranicy wolny transfer bądż wypożyczenie..
Wariacik1984
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wariacik1984
Znajdź inne posty napisane przez Wariacik1984