Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1810
Stary 25.02.2014, 17:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, ale co jest do stracenia? Dlaczego niby mamy nie lać wszystkich? U siebie już lejemy ...

Na końcówkę do gry będzie Boguś, który jest naszym asem w rękawie .
W tym sezonie nic do stracenia nie mamy i musimy grać do końca. Ale jak nie będzie mistrza szat rozdzierać nie będę.


No cóż, jak Smuda Gargułę naprawił to i może z Bogusiem się uda
Odpowiedz cytując