Drozd napisał(a):

Wiadomo, ale co jest do stracenia? Dlaczego niby mamy nie lać wszystkich? U siebie już lejemy ...
Na końcówkę do gry będzie Boguś, który jest naszym asem w rękawie .
|
W tym sezonie nic do stracenia nie mamy i musimy grać do końca. Ale jak nie będzie mistrza szat rozdzierać nie będę.
No cóż, jak Smuda Gargułę naprawił to i może z Bogusiem się uda
