Temat wałkowany chyba z 1000 razy. Trzeba robić swoje i pamiętać o datach. Tego typu flagi dowodzą, że tym w myckach, gul skacze

P.S
Jest jakiś postęp, bo już nie piszą, że założyło nas Zomo lub UB w 1906 roku , ewentualnie faszyści, bo podobno pozdrawialiśmy eż Hitlera. Dobrze, że Piłsudski tego nie wiedział, gdy czasami wizytował nasz stadion- jeszcze by go kazał zaorać
