Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.02.2014, 15:18
Wyjazd jest po to, żeby przywieźć z niego 3 punkty, a nie po to żeby ładnie grać. Musimy być skuteczni. To będzie mecz podobny do tego w Gliwicach. Wiele goli nie padnie. Szykuje się twarde spotkanie, nie wolno odstawić nogi w żadnej sytuacji. Ważne, żeby zagrać swoje, tak jak w meczu z Piastem, nie cofać się jak w jesiennych wyjazdach. Piastowi nie pozwoliliśmy na wile, z gry nie stworzyli sobie żadnej sytuacji, jedynie po rzucie wolnym. Tutaj trzeba zagrać wysokim pressingiem i cierpliwie liczyć na to,że naszym kreatywnym pomocnikom uda się wytworzyć jakieś sytuacje. Wiele ich nie będzie, dlatego trzeba strzelić co się tylko nadarzy.

Z gry skrzydłowych nie jestem zadowolony, ale trzeba przyznać, że w ogóle całe rozegranie nie funkcjonuje jak trzeba. Wymieniać ich nie ma na kogo, a robienie jakiś dziwnych rotacji w stylu przesuwamy Gułę i Stilicia na boki nie ma sensu. Ładnie odskoczyliśmy od Górnika i reszty, oni teraz grają z łatwiejszymi rywalami, więc pasowałoby utrzymać tą przewagę.
Odpowiedz cytując