Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.02.2014, 15:00
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
...
Zapomniałeś o meczu Legii z Jagiellonią, jak dla mnie najbardziej istotnym zaraz po naszym w następnej kolejce. Co do meczu to ciężki wyjazd. Może wpadnie jedna bramka tak jak w Gliwicach, na więcej nie ma chyba liczyć. Nie gramy jeszcze tak jakbyśmy tego oczekiwali, ale myślę że czas gra na naszą korzyść.
Odpowiedz cytując