WISŁAZWE napisał(a):

Zapomniałeś o meczu Legii z Jagiellonią, jak dla mnie najbardziej istotnym zaraz po naszym w następnej kolejce. Co do meczu to ciężki wyjazd. Może wpadnie jedna bramka tak jak w Gliwicach, na więcej nie ma chyba liczyć. Nie gramy jeszcze tak jakbyśmy tego oczekiwali, ale myślę że czas gra na naszą korzyść.