fanfan napisał(a):

|
Każdy z Nas marzy o Mistrzostwie w tym sezonie , Smuda też ale trzeba mierzyć siły na zamiary . Legia jest w tym sezonie wg mnie poza naszym i nie tylko naszym zasięgiem , nie widzę w Polsce drużyny która w tym sezonie mogłaby dogonić ją i nawiązać równorzędną walkę o to Mistrzostwo
|
Zwłaszcza, że na dzisiaj mamy kosmiczną stratę trzech punktów i dodatni bezposredni bilans, a o klasie zespołu ze stolicy świadczy choćby ich powalający występ w pucharach. Dlatego nie napinajmy się... Żeby czasem nie wywierać na wielkiej Legii presji.