Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1806
Stary 25.02.2014, 14:16
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Każdy z Nas marzy o Mistrzostwie w tym sezonie , Smuda też ale trzeba mierzyć siły na zamiary . Legia jest w tym sezonie wg mnie poza naszym i nie tylko naszym zasięgiem , nie widzę w Polsce drużyny która w tym sezonie mogłaby dogonić ją i nawiązać równorzędną walkę o to Mistrzostwo
Zwłaszcza, że na dzisiaj mamy kosmiczną stratę trzech punktów i dodatni bezposredni bilans, a o klasie zespołu ze stolicy świadczy choćby ich powalający występ w pucharach. Dlatego nie napinajmy się... Żeby czasem nie wywierać na wielkiej Legii presji.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując